استند لمسی

استندهای لمسی پیشرفته یک راهکار عالی برای تبلیغات و اطلاع رسانی خودکار در پاساژها، مراکز عمومی، فرودگاه ها و ایستگاه های مترو هستند.

32″, 42″, 47″, 55″  or 65″ HD LG Display

      LCD screen

CPU: Intel 1.8GHz, Dual Core or quad core RK3288

RAM: 2GB (Up to 6GB)

6 points IR Touch (Up to 10 Touch PC/Android versions)

Outer shell: 3mm mild steel+aluminum edge

3mm temper glasses for protection

Wifi network card

Speaker: 2 build-in high quality stereo speakers (5w)

Timer function: the player powers on / off automatically everyday at the time pre-set

Choice of USB automatic Ad display by Internet Remote, PC, or Android versions

اطلاعات محصول

استندهای لمسی یا همان کامپیوترهای محاوره ای ایستاده با قابلیت تاچ  دارای برتری های فراوانی نسبت به استندها سنتی عادی هستندکه از آن جمله میتوان بروز شدن و کنترل از طریق وب و اینترنت و همچنین قابلیت برقراری ارتباط با مخاطبین را نامبرد.

این نوع از سیستم های تبلیغاتی با بهره گیری از گرافیکهای زیبا و جذاب و همچنین انتخاب نوع نمایش محصول و خدمات از طریق لمس صفحه نمایش، دنیای ما را پر جنب و جوش و جذاب میکنند. در حال حاضر رقابت در دنیای ارتباطات تنها با پیام رسانی قادر به ادامه حیات نیست، ما راهکار صفحه نمایش های پیشرفته و دیجیتال ساینج را پیشنهاد میکنیم چون هرآنچه که دنیای تبلیغات امروز نیاز دارد، در آن گنجانده شده.

way finding in terminals

کد:ST42

برچسبها : استند لمسی، استند محاوره ای، استندهای اچ دی، استندهای لمسی، پاساژ، مرکز خرید، راهنمای مراکز خرید، راهنمای پاساژ، استند تعاملی، میز لمسی، هتل، تبلیغات، استند تبلیغاتی، تبلیغ محصولات، راهنمای هتل، راهنمای طبقات، راه یاب، نقشه یاب، ویترین هوشمند، کامپیوتر کنترل از راه دور، استند کنترلی، ریموت

Tags: Advertising, Airport, Display, Interactive, Mall, Multitouch, Public Spaces, Vertical